Špecialista zmlúv

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda sa vyvíja v závislosti od praxe a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a. s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na pozíciu „Špecialista zmlúv” . Ak máš chuť pracovať v atraktívnom prostredí , akým letisko určite je a máš záujem získať skúsenosti a informácie o letectve, pridaj sa do nášho tímu. Tvoja náplň práce bude zahŕňať najmä tieto činnosti:

• Zabezpečenie komunikácie s leteckými dopravcami ohľadne požiadaviek na poskytovanie služieb pred zahájením prevádzky na letisku a ich konzultácia s príslušnými oddeleniami prevádzkovateľa letiska;
• Súčinnosť pri príprave návrhov zmlúv s leteckými dopravcami;
• Riešenie námietok k zmluvným podmienkam ako aj na poskytnutú kvalitu služieb;
• Dohliadanie na realizáciu zmluvných podmienok a finančného krytia zo strany leteckej spoločnosti;
• Príprava zmlúv s poskytovateľmi služieb, ktorí zabezpečujú doplnkové služby pre letecké spoločnosti na letisku;
• Prípravu zmlúv so subjektami vstupujúcimi do vyhradených priestorov letiska;
• Spolupráca s ostatnými zložkami letiska v súvislosti s poskytovaním služieb pre letecké spoločnosti;
• Administrácia existujúcich zmlúv;
• Vykonávanie ďalších činností súvisiacich s dohodnutým druhom práce na základe pokynov priameho nadriadeného.

• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Pružný pracovný čas
• Možnosť čerpať home office
• Referral bonus pri doporučení vhodného kandidáta
• Odmeny pri životných jubileách
• Odborné vzdelávania, kurzy
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

Kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

letecká doprava alebo právo - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prax na podobnej pozícii výhodou;
• Vedomosti a skúsenosti v oblasti letectva - v spoločnosti poskytujúcej služby pozemnej obsluhy na letisku alebo v leteckej spoločnosti - výhodou;
• Záujem o letecký priemysel;
• Pokročilé znalosti práce s MS Office;
• Dobrá schopnosť komunikácie, precíznosť, zodpovednosť a kreatívne myslenie;
• Trestná a poriadková bezúhonnosť;
• Spoľahlivosť.

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Ivana Sopirová
E-mail: poslať životopis
ID: 4806691  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac