Vyvažovanie lietadiel - Load Control Agent

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 045 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny a iné formy odmeňovania v zmysle interných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho "letiskového" tímu hľadáme spoľahlivého kolegu/kolegyňu, kto bude mať záujem a chuť rozvíjať naše najväčšie letisko na Slovensku. Ponúkame prácu v atraktívnom, zaujímavom prostredí a možnosť ďalej rozvíjať svoje schopnosti.

Ak máš chuť pridať sa k nám, Tvojou náplňou práce bude:

• Vedenie samostatnej odbornej práce pri odbavovaní cestujúcich, batožín a tovaru,
• Vykonávanie výpočtov rozloženia nákladu a vyváženia lietadiel vo vybavovacom systéme alebo manuálne
• Vyhotovenie, kontrola a kompletizácia dokumentov týkajúcich sa odbavenia a vyváženia lietadiel,
• Spracovanie dokumentov prilietajúcich aj odlietajúcich liniek
• Posielanie, prijímanie, spracovanie a archivácia leteckých prevádzkových správ prostredníctvom komunikačného systému
• Vkladanie údajov o počte prepravených cestujúcich a tovaru do letiskového systému
• Spolupráca so zástupcami leteckých spoločností

• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma v priestoroch zamestnávateľa
• Možnosť využitia Multisport karty
• Referral bonus pri odporučení vhodného kandidáta
• Odmeny pri životných a pracovných jubileách
• Možnosť ďalšieho odmeňovania
• Atraktívne a zaujímavé pracovné prostredie
• Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Záujem o letecký priemysel
• Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
• Vedomosti a skúsenosti z oblasti letectva výhodou
• Zodpovednosť a komunikatívnosť
• Odolnosť voči stresu
• Schopnosť logického úsudku
• Nástroje MS Office na pokročilej užívateľskej úrovni
• Ochota a spôsobilosť pracovať na zmeny
• Trestná a priestupková bezúhonnosť
• Spoľahlivosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Ivana Sopirová
E-mail: poslať životopis
ID: 4795223  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 045 EUR/mesiac