Mechanik - Kurič

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 045 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy, sviatky, nočné zmeny a iné formy odmeňovania v zmysle interných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na otvorenú pozíciu “Mehcanik - Kurič” s nasledovnou náplňou práce:

• Vykonávanie obsluhy kvapalinových kotlov V.triedy na plynné palivo a regulačných staníc zemného plynu,
• Kontrolovanie zariadení výmenníkových staníc, kotolní do 50 kW, tlakových nádob, doplňovacích, odplyňovacích zariadení a úpravní vôd,
• Mimo vykurovacieho obdobia vykonávanie údržby a opravy strojných častí centrálnej kotolne, objektových kotolní, strojného zariadenia výmenníkových staníc a iné,
• Spolupracovanie pri opravách a údržbe vzduchotechnických zariadení, zariadení chladenia a zdravotechniky.

• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma v priestoroch zamestnávateľa
• Možnosť využitia Multisport karty
• Referral bonus pri odporučení vhodného kandidáta
• Odmeny pri životných a pracovných jubileách
• Možnosť ďalšieho odmeňovania
• Atraktívne a zaujímavé pracovné prostredie
• Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Váš životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár / strojár / kúrenár / inštalatér

Vodičský preukaz

B

• Kuričský preukaz 5. triedy
• Preukaz tlakových nádob stabilných
• Preukaz na obsluhu regulačných staníc plynu- skupina Af
• Prax v oblasti technických zariadení budov
• Zváračský preukaz veľkou výhodou
• Osvedčenie elektrotechnika minimálne podľa § 21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. výhodou
• Spôsobilosť a ochota pracovať na zmeny
• Spoľahlivosť
• Trestná a poriadková bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Ivana Sopirová
E-mail: poslať životopis
ID: 4785252  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 045 EUR/mesiac