Sprievod cestujúcich (študent brigádnik) - zaži nezabudnuteľné leto na letisku

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.+ príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si prácu na leto a prostredie letiska Ťa vždy lákavo? Si denný študent starší ako 18 rokov, máš čistý register trestov, neprekáža Ti práca na zmeny? Tak neváhaj a pridaj sa k nám, spúšťame nábor na letnú sezónu 2024!

Tvojou náplňou práce bude sprevádzanie a dohľad nad prilietavajúcimi cestujúcimi z lietadla do príletového terminálu (peší sprievod), dohľad/koordinácia cestujúcich pri nástupe do lietadla, sprevádzanie letových posádok do/z lietadla a terminálu (služobným motorovým vozidlom/peší sprievod).

Ak si sa vo vyššie spomenutom našiel/a, a práca s ľuďmi je pre Teba radosťou, zašli nám svoj životopis. Budeme čakať!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Študent VŠ alebo študent SŠ nad 18 rokov
  • Vodičké oprávnenie typu B
  • Znalosť AJ minimálne na mierne pokročilej úrovni (B2)
  • Ochota a schopnosť pracovať na zmeny
  • Zdravotná spôsobilosť na prácu v noci
  • Vysoká odolnosť voči stresu
  • Príjemné a profesionálne vystupovanie a výborné komunikačné schopnosti
  • Spoľahlivosť
  • Trestná a priestupková bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Ivana Sopirová
E-mail: poslať životopis
ID: 4783444  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.