Vodič klientov brigádnik - zaži nezabudnuteľné leto na letisku!

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.+ príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si aktívny a zodpovedný vodič? Máš nad 18 rokov, si študent SŠ alebo VŠ dennej formy? Práca na zmeny Ti nerobí žiadny problém? A najdôležitejšie máš čistý výpis z registra trestov?

Ak áno, hľadáme práve Teba.

Tvoja náplň práce bude preprava klientov letiska z/na parkovisko P3 a Terminál Letiska M. R. Štefánika

Tak teda neváhaj a pošli nám Tvoj životopis!

Informácie o výberovom konaní

Súčasťou pohovoru bude skúšobná jazda na vozidle

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

• Denný študent VŠ alebo študent SŠ nad 18 rokov
• Vodičský preukaz typu B – aktívny vodič minimálne 3 roky
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Ochota a schopnosť pracovať na zmeny
• Zdravotná spôsobilosť na prácu v noci
• Vysoká odolnosť voči stresu
• Spoľahlivosť
• Trestná a priestupková bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Ivana Sopirová
E-mail: poslať životopis
ID: 4776740  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.