Agent pre privátne lety a VIP služby

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika, 823 11 Bratislava 2
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá do svojho tímu vhodného kandidáta na pozíciu „Agent pre privátne lety a VIP služby" v Termináli všeobecného letectva (General Aviation & VIP Terminal), ktorý zabezpečuje komplexné vybavenie letov na princípe individuálneho prístupu. Klienti všeobecného letectva majú k dispozícii samostatnú vybavovaciu budovu, ktorá zaručuje ich súkromie, rýchly proces vybavenia a najvyšší štandard poskytovaných služieb.

Náplň práce:
• Zabezpečenie komplexnej agendy spojenej s vybavením všetkých kategórii letov General Aviation (business, VIP, vládne, vojenské, sanitné a cargo lety)
• E-mailová a telefonická komunikácia s klientom, prijatie a spracovanie objednávky, distribúcia informácií, vybavenie letu na vybavovacej ploche letiska, sprostredkovanie služieb, príprava podkladov k vyúčtovaniu až po realizáciu platby za let
• Poskytovanie vysoko kvalitných služieb podľa stanovených štandardov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Relevantné skúsenosti v oblasti starostlivosti o zákazníka
• Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni C1 (Business English) podmienkou
• Znalosť ruského jazyka výhodou
• Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• Diplomatické a diskrétne jednanie
• Vodičský preukaz skupiny „B“ (aktívny vodič)
• Skúsenosti s fakturáciou a obchodom sú vítané
• Fyzická zdatnosť (manipulácia s batožinou)
• Trestná a priestupková bezúhonnosť

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s.
Letisko M. R. Štefánika
823 11 Bratislava 2