Vodič na letisku

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika, 823 11 Bratislava 2
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie a obsluha cestných (osobných, nákladných, špeciálnych, prípojných) a zvláštnych (poľnohospodárske traktory a ich prípojné vozidlá, pracovné stroje samohybné, pracovné stroje prípojné) vozidiel alebo autobusov kategórie M3 v zmysle svojich platných oprávnení,
• Vykonávanie kontroly mobilných prostriedkov z hľadiska ich prevádzkyschopnosti, údržby a drobných opráv,
• Vedenie prevádzkovej evidencie mobilných prostriedkov,
• Dopĺňanie automobilových pohonných hmôt do mobilných prostriedkov, riadne a správne vykazovanie a zúčtovávanie spotreby automobilových pohonných hmôt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, D, E, T

• Vodičský preukaz skupiny „D“ alebo Vodičský preukaz skupiny „C“, „E“ a „T“
• Platný doklad o absolvovaní psychotestov
• Kvalifikačná karta vodiča
• Preukaz obsluhy VZV výhodou
• Ochota a spôsobilosť pracovať na zmeny
• Dobrá fyzická zdatnosť
• Zodpovedný prístup k práci
• Trestná a priestupková bezúhonnosť

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s.
Letisko M. R. Štefánika
823 11 Bratislava 2
ID: 3104827   Dátum zverejnenia: 16.6.2017