Check In Agent / Customer Service Agent

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 045 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodných kandidátov/kandidátky na pracovnú pozíciu "Check In Agent / Customer Service Agent ". Ak máte chuť pracovať v atraktívnom leteckom prostredí, máte radi prácu s ľudmi a ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, pridajte sa do nášho tímu. Vašou náplňou práce bude:

• Vykonávanie odborných služieb obchodného vybavovania cestujúcich a batožín
• Poskytovanie informácií osobne, telefonicky a elektronickou poštou
• Dbanie na úplnosť a presnosť vystavených dokladov
• Koordinovanie cestujúcich pri príletoch a odletoch
• Poskytovanie asistencie cestujúcim so zdravotným znevýhodnením
• Spolupráca s ostatnými zložkami podieľajúcimi sa na zabezpečovaní prevádzky

• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma v priestoroch zamestnávateľa
• Možnosť využitia Multisport karty
• Referral bonus pri odporučení vhodného kandidáta
• Odmeny pri životných jubileách
• Možnosť ďalšieho odmeňovania
• Atraktívne a zaujímavé pracovné prostredie
• Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne.
Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Prax v oblasti cestovného ruchu a služieb vítaná
• Angličtina na pokročilej úrovni (komunikácia so zahraničnými cestujúcimi na dennej báze)
• Príjemné a profesionálne vystupovanie a výborné komunikačné schopnosti
• Asertivita a odolnosť voči stresu
• Ochota a spôsobilosť na prácu v nepretržitej prevádzke
• Spoľahlivosť
• Trestná a priestupková bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Katarína Kutlača
E-mail: poslať životopis
ID: 2927561  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 045 EUR/mesiac