Zámočník

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika, 823 11 Bratislava 2
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na pozíciu “Zámočník” s náplňou práce:
• Vykonávanie zámočníckych prác, údržbárskych prác ako aj výrobu rôznych zámočníckych výrobkov,
• Vykonávanie pomocných prác pri nakladaní, vykladaní a sťahovaní rôzneho materiálu,
• Vykonávanie zimnej údržby komunikácií a ostatných plôch,
• Spolupráca s ostatnými organizačnými zložkami aj s externými dodávateľmi.

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• Skúsenosť s manipulačnou alebo údržbárskou prácou
• Schopnosť práce vo výškach
• Technická zručnosť a fyzická zdatnosť
• Trestná bezúhonnosť a spoľahlivosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s.
Letisko M. R. Štefánika
823 11 Bratislava 2

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2817657   Dátum zverejnenia: 18.11.2016