Account manager

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika, 823 11 Bratislava 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Udržiavanie a skvalitňovanie spolupráce s existujúcimi zákazníkmi a vytváranie úspešnej spolupráce s novými zákazníkmi,
• Vytvorenie spolupráce s nájomcami v budove terminálu letiska zabezpečujúcimi služby pre cestujúcu verejnosť,
• Zodpovednosť za komunikáciu s obchodným partnerom, prípravu obchodných zmlúv, všetkých podkladov a kalkulácií,
• Vedenie prehľadnej evidencie o uzatvorených zmluvách, sledovanie ich platnosti a účinnosti, zabezpečenie ich predĺženia, prípadne zmien a doplnkov,
• Zabezpečovanie pravidelných prieskumov trhu,
• Organizovanie a pomoc pri organizovaní akcií rôzneho druhu pre zamestnávateľa.

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu [email protected] a do predmetu uveďte „Account manager“.
Váš životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať telefonicky.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie I. stupňa - ekonomika, obchod, marketing
• Min. 3- ročné skúsenosti v komerčnej oblasti
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni
• Schopnosť nadväzovania a vyjednávania obchodných vzťahov
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti
• Samostatnosť a organizovanosť
• Dobrý time management

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2553460  Dátum zverejnenia: 9.5.2016