Check-in agent

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika, 823 11 Bratislava 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta pre otvorenú pozíciu pracovníka/pracovníčky odbavenia cestujúcich a batožín - check-in agenta, s náplňou práce:

• Vykonávanie odborných služieb obchodného vybavovania cestujúcich a batožín
• Vybavovanie cestujúcich a batožín manuálne a vo vybavovacích systémoch, zaistenie všetkých služieb s tým spojených
• Spolupráca s ostatnými zložkami podieľajúcimi sa na zabezpečovaní prevádzky
• Poskytovanie informácií osobne, formou telekomunikačných prostriedkov
• Dbanie na úplnosť a platnosť prijatých prepravných dokladov
• Koordinácia cestujúcich pri odletoch
• Asistencia pri odletoch cestujúcich so zdravotným postihnutím
• Vykonávanie ďalších činností súvisiacich s dohodnutým druhom práce na základe pokynov priameho nadriadeného

Na pozícii Check-in agent sa pracuje formou dvojzmenného pracovného režimu v nepretržitej prevádzke letiska (7:00-19:00 a 19:00-7:00).

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu [email protected] a do predmetu uveďte „ Check-in “.
Váš životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať telefonicky.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Amadeus - Základy
Galileo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• Prax v oblasti cestovného ruchu a služieb vítaná
• Skúsenosť s rezervačným systémom (Amadeus, Galileo, prípadne iné) výhodou
• Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni (komunikácia so zahraničnými cestujúcimi na dennej báze)
• Nemčina, Ruština, prípadne iné cudzie jazyky vítané
• Profesionálny prístup k zákazníkovi
• Odolnosť voči stresu

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt