Prevádzkový elektrotechnik

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na pozíciu “Prevádzkový elektrikár” s náplňou práce:

• Kontrolovanie a posudzovanie stavu a prevádzkyschopnosti svetelných zabezpečovacích zariadení na letisku
• Oprava a údržba ovládacích a napájacích zariadení SZZ – ZKP, zábleskovej sústavy a riadiacich skríň
• Vykonávanie odbornej pracovnej činnosti na elektrických zariadeniach a rozvodoch nízkeho a vysokého napätia
• Sledovanie a riadenie centrálneho riadiaceho a monitorovacieho systému
• Prevádzka zariadení informačných systémov
• Údržba a oprava elektrických zariadení za účelom ich udržania v prevádzkyschopnom stave
• Vedenie evidencie o stave prevádzkovaných zariadení
• Vykonávanie letových meraní v súčinnosti s dopravným úradom
• Včasné odstraňovanie porúch na elektrických zariadeniach

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik - silnoprúdová technika
• Prax v obore aspoň 5 rokov
• Platné osvedčenie elektrotechnika minimálne podľa § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. s napätím do 1000 V
• Vodičský preukaz skupiny B
• Zdravotná spôsobilosť pre prácu vo výškach
• Trestná a priestupková bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s.
Letisko M. R. Štefánika
823 11 Bratislava 2

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1839710   Dátum zverejnenia: 18.11.2016