Prevádzkový elektrotechnik

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) opäť obsadzuje pracovnú pozíciu “Prevádzkový elektrikár” s náplňou práce:

• Kontrolovanie a posudzovanie stavu a prevádzkyschopnosti svetelných zabezpečovacích zariadení na letisku
• Oprava a údržba ovládacích a napájacích zariadení SZZ – ZKP, zábleskovej sústavy a riadiacich skríň
• Vykonávanie odbornej pracovnej činnosti na elektrických zariadeniach a rozvodoch nízkeho a vysokého napätia
• Sledovanie a riadenie centrálneho riadiaceho a monitorovacieho systému
• Prevádzka zariadení informačných systémov
• Údržba a oprava elektrických zariadení za účelom ich udržania v prevádzkyschopnom stave
• Vedenie evidencie o stave prevádzkovaných zariadení
• Vykonávanie letových meraní v súčinnosti s dopravným úradom
• Včasné odstraňovanie porúch na elektrických zariadeniach

V prípade, že Vás daná ponuka neoslovila, odporúčame Vám navštíviť našu webovú stránku www.bts.aero, kde v sekcii "Kariéra" nájdete všetky aktuálne pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik - silnoprúdová technika
• Prax v obore aspoň 3 roky
• Platné osvedčenie elektrotechnika minimálne podľa § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. s napätím do 1000 V
• Vodičský preukaz skupiny B
• Zdravotná spôsobilosť pre prácu vo výškach
• Trestná a priestupková bezúhonnosť

Vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovaní však budú iba uchádzači, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s.
Letisko M. R. Štefánika
823 11 Bratislava 2

Kontakt

ID: 1839710   Dátum zverejnenia: 16.8.2017