Majster v strojárskej výrobe/Technológ

LETECH, s.r.o.

Miesto práce
Hurbanova 21, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia so zákazníkom
• riadenie zamestnancov
• stanovenie technologického postupu výroby
• vedenie technologickej prípravy a výroby
• riadenie prác pri vypracovaní technicko-technologickej dokumentácie
• sledovanie kvality výroby
• operatívne riešenie organizačných a prevádzkových problémov
• tvorba komplexnej technickej, technologickej, výrobnej a administratívnej dokumentácie projektov, vrátane podkladov k cenovej kalkulácií
• reportovanie stavu rozpracovanosti výrobného procesu nadriadenému

• zaujímavé platové ohodnotenie
• osobnostný a profesionálny rozvoj

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas s uschovaním a spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti LETECH, s. r. o. v nasledovnom znení:

Týmto dávam výslovný súhlas spoločnosti LETECH, s. r. o., Vrbovská cesta 5051/110, 92101 Piešťany, so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, profesijnom životopise, v pripojených prílohách na účel vedenia evidencie uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú ( t. j. do písomného odvolania) podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• úplné stredné odborné vzdelanie a 5 rokov praxe v odbore
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a 2 roky praxe v odbore
• schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
• skúsenosti so spracovávaním ponúk pre strojársku výrobu v tom: technické podmienky, kompletný technologický postup
• skúsenosti v oblasti technológií spracovania kovov - trieskové obrábanie, elektroerozívne obrábanie, zváranie
• základné vedomosti o funkcii technológie vstrekovania plastov – formy, materiály – výhodou
• cudzí jazyk AJ/NJ – výhodou
• technické myslenie
• environmentálna gramotnosť
• logistika vo výrobe
• kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania
• schopnosť viesť a motivovať zamestnancov
• schopnosť plánovať, organizovať a kontrolovať prácu
• zodpovednosť, samostatnosť, ochota vzdelávať sa

LETECH, s. r. o. je obchodná a výrobná spoločnosť. Oblasťou pôsobenia je strojárstvo. Zákazková strojárska výroba. Uskutočňujeme výrobu častí a súčastí strojov, náhradných dielov, montáž a opravy zariadení na základe požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2063209  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou