Konštruktér

LETECH, s.r.o.

Miesto práce
Hurbanova 21, Piešťany, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh koncepčných riešení jednotlivých zadaní a projektov
• technické spracovanie požiadaviek v 3D programe SolidWorks (samostatná konštrukčná činnosť)
• tvorba komplexnej technickej, technologickej, výrobnej a administratívnej dokumentácie jednotlivých projektov, vrátane podkladov k cenovej kalkulácií
• reportovanie stavu rozpracovania projektov nadriadenému

• zaujímavé platové ohodnotenie
• osobnostný a profesionálny rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• vysokoškolské II. stupňa, prípadne prax v obore 10 rokov
• znalosť noriem a zásad konštruovania
• veľmi dobrá úroveň ovládania CAD programov (SolidWorks výhodou)
• schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
• skúsenosti v konštrukcií jednoúčelových strojov/ automatizovaných zariadení - výhodou
• skúsenosti v oblasti technológií spracovánia kovov - trieskové obrábanie, elektro-erozívne obrábanie, zváranie - výhodou
• základné vedomosti o funkcií technológie vstrekovania plastov – formy, materiály - výhodou
• cudzí jazyk Aj/Nj - výhodou
• technické myslenie
• zodpovednosť, samostatnosť, ochota vzdelávať sa

LETECH, s. r. o. je obchodná a výrobná spoločnosť. Oblasťou pôsobenia je strojárstvo. Zákazková strojárska výroba. Uskutočňujeme výrobu častí a súčastí strojov, náhradných dielov, montáž a opravy zariadení na základe požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1888164  Dátum zverejnenia: 3.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnenie na pohovore