Administratívno-marketingový/á asistent/asistentka

Lesaffre Slovensko a.s.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • administratívna podpora obchodného oddelenia
  • vedenie základnej dokumentácie obchodného oddelenia - produktové listy, etikety, obaly, potvrdenia a vyhlásenia pre obchodných partnerov
  • komunikácia s výrobnými závodmi v rámci skupiny
  • príprava základných štatistík pre obchodné oddelenie
  • účasť na tvorbe marketingového plánu vrátane marketingového rozpočtu; kontrola jeho čerpania
  • realizácia marketingového plánu: plánovanie, príprava, vlastná realizácia marketingových kampaní na podporu predaja a vyhodnocovania ich efektivity
  • tvorba elektronických newsletterov a ich distribúcia
  • zodpovednosť za vizuálnu a obsahovú podobu webových stránok spoločnosti
  • správa aktivít na sociálnych sieťach

Aké vedomosti a zručnosti by ste mali mať:

  • prax v oblasti marketingu a obchodu
  • SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti marketingu/obchodu/potravín
  • pokročilú znalosť MS Office (predovšetkým Word, Excel, PowerPoint a Outlook)
  • AJ na pokročilej úrovni (slovom aj písmom)
  • vodičský preukaz skupiny B

Doplňujúce požiadavky:

  • komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
  • aktívny, kreatívny a zodpovedný prístup k práci
  • samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, systematickosť
  • zmysel pre detail

Čo Vám ponúkame:

  • prácu na HPP
  • pružnú pracovnú dobu (s pevným úsekom 9:00 – 14:00 hod.)
  • rôznorodú a zaujímavú prácu v príjemnom prostredí
  • mobilný telefón, notebook
  • zaujímavé mzdové ohodnotenie
  • balíček firemných benefitov: Relax kupóny, príspevok na DDS, možnosť jazykového a odborného vzdelávania, firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
ID: 3140429  Dátum zverejnenia: 24.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.