Majster výroby

LES, s.r.o.

Miesto práce
Drietoma, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít na linke na výrobu ekopalív.
 Implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívania zdrojov.
 Zabezpečenie potrebných nástrojov, náradia a vybavenia na plynulý chod výroby.
 Plánovanie, riadenie a kontrolovanie práce podriadených, ich motivácia a mesačné hodnotenie.
 Vedenie potrebných evidencií.
 Predaj konečným zákazníkom, vedenie registračnej pokladne.
 Sledovanie a dodržiavanie bezpečnostných predpisov vo výrobe.

 zaujímavá práca v spoločnosti s ekologickým zameraním
 práca v príjemnom menšom kolektíve
 uplatnenie vlastnej iniciatívy
 zamestnanecké zľavy

Ak Vás naša ponuka zaujala, kliknite na linku Poslať životopis, vyplňte prihlasovanie údaje a pripojte svoj životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po posúdení všetkých životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

 Riadiace a organizačné schopnosti
 Iniciatívny a zodpovedný prístup k práci
 Komunikatívnosť
 Obsluha VzV výhodou
 Obsluha registračnej pokladne výhodou
 Vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť Les, s.r.o., so sídlom v Trenčíne, vznikla v roku 2000. Výrobná prevádzka a veľkosklad sa nachádza v Drietome, v areáli PDP Drietoma.
Hlavnou činnosťou spoločnosti je najmä výroba, predaj a distribúcia ekobrikiet, peliet a štiepaného dreva.
Okrem toho sa spoločnosť zaoberá aj nákupom a predajom drevnej suroviny, výrobou zelenej a technickej štiepky, spracovaním drevných zvyškov po lesníckej a drevárskej výrobe pre potreby teplárenských a drevospracujúcich spoločností, ako aj vnútroštátnou a medzinárodnou dopravou lesovozmi.
LES, s.r.o. v podtitule svojho loga používa slovné spojenie "zelená energia", ktoré je vyjadrením smerovania celej spoločnosti.
Cieľom spoločnosti je pomôcť ľuďom používať ekopalivá LES a šetriť tak nielen vlastné peniaze a námahu vynakladanú na zabezpečenie tepla pre svoje domovy, ale aj životné prostredie a prírodu okolo nás.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2269855  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou