Jednoduchá výroba • 28 350 Kč/měs • ubytování • svozy z okolí

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 350 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pohodovou práci ve firmě, která letos dostala cenu ZAMĚSTNAVATEL REGIONU?
Super mzda, příjemné prostředí, parádní benefity, skvělí kolegové... Zkrátka práce snů!

Co budete dělat?
• Na začátku projdete školením, kde Vám vše vysvětlíme tak, aby pro Vás byl nástup do práce co nejpohodovější.
• Na samotném pracovišti pak budete kompletovat klimatizační jednotky, kontrolní panely, výparníky nebo kompresory do automobilů.
• Pracovních pozic je víc a budete mít možnost si vybrat takovou, která vám sedne.
• Pokud si nebudete s číkoli vědět rady, poradí Vám Vaši zkušenější kolegové nebo naše koordinátorka Iveta.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na HPP
• základní mzda 21 150,- Kč/měs + příplatky za směnnost
• týmový bonus 1 200,- Kč/měs (dle výkonu a zkušeností)
• bonus za kvalifikaci až 6 000,- Kč/měs (dle výkonu a zkušeností)
• půlroční bonus 6 000,- Kč
• 25 dní dovolené + 5 relax days, abyste si mohli pořádně odpočinout
• dotované stravování
• zajištění pracovních oděvů včetně jejich praní
• doprava do zaměstnání zajištěna svozovými autobusy z lokalit Beroun, Příbram, Kařez, Strašice, Tmaň
• týdenní zálohy na mzdu
• ubytování s příspěvkem 3000 Kč

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přidejte se do úspěšného týmů operátorů ve společnosti, která se již 16 let zabývá vývojem a výrobou technologií zajišťující teplotní komfort v jízdních kabinách jak osobních, tak nákladních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• nebojíte se pracovat ve třísměnném provozu (protože i ten má své výhody)
• zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, nikoli podmínkou
• máte dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3121899  Dátum zverejnenia: 27.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28 350 Kč/měs