Operátor/ka ručního balení - Plzeň - Štěnovice - od 14 300kč/měs + Bonusy

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeň - jih
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
16 000,-Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástup: IHNED
- ruční kompletace obalů DVD/CD´
- provoz: nepřetržitý, 4 směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na HPP
-“Stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků"
- reálnou možnost kariérního postupu
- platové ohodnocení od 14 300kč/měs + bonusy
- BONUSOVÝ PROGRAM (tablety, mobilní telefony a pod.)
- dopravu z centra Plzně ZDARMA přímo k pracovišti
-“Zajištěné ubytování - ušetříš minimálně 3000 Kč”
-Výplata v bance bez nutnosti vlastnit účet
-Založení účtu zdarma
-Možnost zvýhodněné půjčky v naší bance

Informace o náboru

Volej naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Ti jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdeš zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hledáš lepší práci?
Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.
Pro prosperující společnost se sídlem ve Štěnovicích (okr. Plzeň - jih) hledáme vhodné zaměstnance na ruční balení CD / DVD / BLU-RAY.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost
- manuální zručnost a pečlivost
- dobrý zrak
- čistý trestní rejstřík
- ochotu pracovat na směnny (ranní, odpolední, noční + víkendy)
- práce ve stoje

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2721224  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16 000,-Kč/měs.