Operátor výroby - Plazy u Mladé Boleslavi - až 20 000 Kč

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plazy, Středočeský kraj, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 20 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁSTUP: IHNED, nebo dle DOHODY

- kompletace plastových komponentů pro automobilový průmysl
Směnost: 3 směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání na HPP
- nástupní mzda 18 000 - 20 000 Kč/měs.
- zákonné příplatky
- bonusový program (mobilní telefon, tablet, televize, apod.)
- možnost týdenních záloh
- zajištěné ubytování s příspěvkem až 3 000 Kč
- zajištěné svozy
- výplata v bance bez potřeby vlastnit účet

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky. Volat můžete také na mobilní číslo 604 565 556.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáte lepší práci?
Do výrobní společnosti působíci v Bakově přijmeme nové zaměstnance do hlavního pracovního poměru s nástupem možným ihned.
Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let.
LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU výhodou
- praxe jako operátor výroby výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2713412  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 000 - 20 000 Kč