Operátor výroby v automotive - Havraň, okr. Most - Havraň - od 21 000-Kč/měs.

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Havraň, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21 000,-Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou a dobře placenou práci a zároveň lepší práci?

Do společnosti působící v automobilovém průmyslu se sídlem v Havrani u Mostu přijmeme spolehlivé operátory výroby.

Co budete dělat ?

- povrchové úpravy palubních desek, výplní dveří a dalších interierových dílů automobilů
- nástřik polyuretanových směsí na vyhřívané formy
- vstřikování polyuretanových hmot do speciálních uzavíratelných forem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme!

NÁSTUP:IHNED nebo dohodou
- dlouhodobé zaměstnání na HPP
- mzda 21 000,-Kč/měs + odměny do výše 2000,-Kč/měs
- výkonnostní prémie
- příspěvek na ubytování 1000 Kč
- pravidelné vyplácení záloh
- zajištěná zvýhodněná doprava do zaměstnání: Jirkov - Chomutov - Havraň a zpět
AKCE: přiveď kamaráda - odměna 3000Kč
-výplata v bance bez potřeby vlastnit účet

Informace o náboru

Registrace a více informací na www.lepsiprace.cz nebo volejte zdarma 800 197 197(po- pá 8-17 hodin)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zaměřujeme především na výrobu povrchů palubních desek, výplní dveří a dalších interiérových dílů automobilů. Základem technologie, nazývané také spray, je nástřik polyuretanových směsí na vyhřívané formy nebo vstřikování polyuretanových hmot do speciálních uzavíratelných forem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co oceníme?
- praxi v oboru
-základní znalost na PC

Co Vám nesmí chybět?
- manuální zručnost
- pečlivost a spolehlivost
- ochota pracovat v nepřetržitém či třísměnném režimu
- schopnost pracovat v týmu
- čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2681294  Dátum zverejnenia: 30.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21 000,-Kč/měs.