Operátor výroby v automotive - Žebrák - 18 700 Kč/měs.

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Beroun, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18 700 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

STÁLE NEMŮŽETE NAJÍT LEPŠÍ PRÁCI? PŘIDEJTE SE K NÁM!

Do výrobní společnosti se sídlem v Žebráku okr.Beroun, hledáme zaměstnance na pozici operátor/ka výroby.

Šance pro všechny bez rozdílu pohlaví, věku a vzdělání - průběžné nástupy!

Co budete dělat?

- lepení
- tepelné zpracování dílů z karbonových vláken
- dokončovací práce dle výkresové dokumentace
- provoz: 3 směny, 12 hod směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME
- dlouhodobé zaměstnání na HPP
- po 3 měsících přestup do kmenového stavu společnosti
- mzda od 14 500 do 18 700 Kč/měs
- příplatek za odpolední 6kč/hod, za noc 12 kč/hod . Víkendy a svátky dle ZP
- pravidelné zálohy
-“Zajištěné ubytování - ušetříš minimálně 3000 Kč”.
AKCE: přiveď kamaráda - odměna 3000Kč
- zajištěné stravování i doprava z okolí
-Výplata v bance bez nutnosti vlastnit účet
-Založení účtu zdarma
-Možnost zvýhodněné půjčky v naší bance

Informace o náboru

Registrace a více informací na www.lepsiprace.cz nebo volejte zdarma 800 197 197 (po- pá 8-17 hodin)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost působící v automobilové průmyslu se sídlem v Žebráku okr.Beroun.Výroba napínáků klínových řemenů, lisovaných a svařovaných dílů, pružinových závěsů. Nabízíme ventilové a talířové pružiny, páskové spony, převodovky, tyče stabilizátoru, trubkové hřídele, konstrukční díly, válcové výrobky na míru.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO NAOPAK OČEKÁVÁME?

-Ochota pracovat na směny podmínkou
-Dochvilnost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu
-manuální zručnost,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2681256  Dátum zverejnenia: 13.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 700 Kč/měs