Skladnice/skladník až 154 Kč/hod - Stránčice, Praha východ

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Stránčice, Praha, Středočeský kraj, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
130,- až 154 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce je vhodná pro ženy i muže
- zaskladňování a vyskladňování zboží (pick/pack)
- práce s PC
- práce se skenerem čárových kódů
- na všechny pozice Vás zaškolíme a vše Vás naučíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP
- klidné a čisté prostředí
- nenáročná práce
- mzdu od 130,- Kč/hod, po zapracování až 154,- Kč/hod
- sezónní bonus 10,- Kč/hod
- 85,- Kč stravenky
- týdenní zálohy na mzdu
- bonusový program (tablety, mob. telefony, a pod...)
- zajištěné ubytování v Praze za 1600,- Kč/měs
- příspěvek na vlastní ubytování 1600,- Kč/měs
- zajištěnou dopravu z Prahy Opatova do Stránčic a zpět ZDARMA
- mzdový i kariérní růst
- možnost přestoupit do kmenu

!!!ZAMĚSTNEJTE U NÁS SVÉHO KAMARÁDA, ZNÁMÉHO NEBO PŘÍBUZNÉHO A ZÍSKEJTE BONUS 3000 Kč!!!

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin. Volat můžete také na mobilní číslo 725 802 322.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Hledáte lepší práci? Do pobočky nadnárodní logistické společnosti hledáme nové zaměstnance na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let. LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost a samostatnost
- čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5

Kontakt

ID: 2638057   Dátum zverejnenia: 27.7.2017