Operátor robota - Brandýs nad Labem, Praha - Východ

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brandýs nad Labem, Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 18 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha strojů a příprava materiálu k nim
- budete pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní mzdu od 18 000 Kč/měs.
- zákonné příplatky
- docházkový bonus 0 - 4% ze základní mzdy
- výkonnostní bonus 0 - 8% ze základní mzdy
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- 5 týdnů dovolené
- bonusový program (mob. telefony, tablety, televize, a pod..)
- zajištěné ubytování s příspěvkem až 2 000 Kč
- možnost záloh
- výplata v bance bez potřeby vlastnit účet

!!!ZAMĚSTNEJTE U NÁS SVÉHO KAMARÁDA, ZNÁMÉHO NEBO PŘÍBUZNÉHO A ZÍSKEJTE BONUS 3000 Kč!!!

Informace o náboru

Neváhejte nás kontaktovat a změňte svůj život k lepšímu ještě dnes!!

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197 kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky. Volat můžete také na mobilní číslo 725 802 322.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete na: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáte dobře placenou práci?
Máte chuť naučit se novým věcem?

Pro výrobní společnost v Brandýse nad Labem přijímáme nové kolegy na pozici operátor robota.
Jedná se o manuální práci ve strojírenském průmyslu, proto požadujeme zejména manuální zručnost a pečlivost uchazečů.
Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup je možný ihned, nebo dle dohody!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe s obsluhou obráběcích strojů je Vaší výhodou, nikoliv ale podmínkou
- zručnost
- kritérium pro přijetí je dochvilnost, čestné jednání, pracovitost a ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2626013  Dátum zverejnenia: 1.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 18 000 Kč/měs