Operátor/ka skladu - Praha, Říčany

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Praha - Říčany, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
30.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁSTUP: IHNED

- balení zboží
- kontrola kvality
- čistení kabelu
- jednoduchá montáž
- práce ve stoje
- práce ve 3 směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na HPP
- základní mzda 112 až 126 Kč/hod
- bonusy 0-2000Kč čistého
- stravovaní na pracovišti
- v případě potřeby zajištěné ubytování s příspěvkem až 3 000,-
- příspěvek na vlastní ubytování až 1200 Kč
- zajištená dorava z Prahy-zdarma
- bonusový program (tablety,mobilní telefony, a pod.)

- POZOR AKCE PŘIVEĎ KAMARÁDA: pokud s sebou na pohovor vezmete svého kamaráda a on nastoupí, vy od nás získáte bonus 3 000,-

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Hledáte lepší práci?
Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.
Pro společnost se sídlem v Říčanech u Prahy která se zabýva opravou elektroniky a spolupracuje s předními výrobni IT techniky(SONY,LENOVO,IBM,MICROSOFT) přijmeme zaměstnance na pracovní pozici operátor/ka skladu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a pečlivost
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2525972   Dátum zverejnenia: 21.11.2016