Pojď s námi vyrábět chlaďáky na pivo a uzený • 28 tisíc měsíčně • Rokycany • ubytování, svozy

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000,- Kč/měs, bonusy, příspěvek na ubytování i bydlení, týden dovolené navíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zachraň svět i sebe před teplým pivem!
Pojď s námi vyrábět chladící boxy nejen na pivo, protože i jíst se musí a uzený je taky dobrý studený.

Co budeš dělat?
• Nemusíš se bát, že bys stál u pásu. Ve skupince pohodových kolegů budeš buď vyrábět dílčí kusy, nebo kompletovat celé chlaďáky a mrazáky.
• Pracovní prostředí je parádní, moderní a čisté. Budeš mrkat na drát!
• Před nástupem Ti celou společnost ukážeme a zaškolíme Tě a pokud si i pak nebudeš s čímkoli vědět rady, kolegové jsou sympaťáci a poradí, stejně jako naše koordinátorka Vendy :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na HPP
• mzda 28 000,- Kč/měs
• nadstandardně placená přesčasová hodina (+20,- Kč/netto)
• extra bonus za pracovní výkon a nasazení
• 25 dní placené dovolené, aby sis mohl pořádně užít volna
• týdenní zálohy na mzdu
• příspěvek na vlastní bydlení 1 500,- Kč/měs nebo zajištěné dotované ubytování

Do firmy Tě ZDARMA svezeme z Plzně, Rokycan, Mirošova, Hrádku, Dobříva, Strašic, Zbiroha, Radnic, Berouna, Hořovic, Zdic, Žebráku, Olešné a Komárova

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Americká společnost, která se zabývá kompletní výrobou chladících a mrazících boxů a klimatizačních jednotek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• nebojíš se pracovat ve třísměnném provozu (protože i ten má své výhody)
• zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, nikoli podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2393069  Dátum zverejnenia: 29.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28 000,- Kč/měs, bonusy, příspěvek na ubytování i bydlení, týden dovolené navíc