Montážní dělník - 25 000Kč/měs., ubytování zdarma

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Mýto u Rokycan, Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou a dobře placenou práci v čistém a nehlučném prostředí v moderním závodě?

Do výrobní strojírenské společnosti se sídlem v Mýtě u Rokycan přijmeme zaměstnance na pozici operátor strojírenské výroby.

Co budete dělat?

- montáže chladících zařízení a mrazících boxů

Pracovní prostředí: čisté, příjemné a bezpečné, zajímavá práce bez monotónních úkonů

Šance pro všechny bez rozdílu pohlaví, věku a vzdělání - průběžné nástupy!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás získáš !

- dlouhodobé zaměstnání na HPP
- mzda 16 000 -23 000Kč/ měs + zákonné příplatky nad rámec zákoníku práce
- docházkový bonus 2000 Kč
- extra bonus za pracovní výkon a nasazení
-příspěvek na vlastní bydlení
-nadstandartně placená přesčasová hodina
-možnost vyplácení záloh na mzdu
- bonusový program ( tablety, mobilní telefony a pod.)
- zajištěné ubytování-ZDARMA- ušetříš 3600 Kč/měs
AKCE: přiveď kamaráda - odměna 2500Kč
-výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
-založení bankovního účtu zdarma
-možnost zvýhodněné půjčky v naší bance

Na pracoviště je zajištěna dotovaná doprava z Plzně, Rokycan, Mirošova, Hrádku, Dobříva, Strašic, Zbiroha,Radnic, Berouna. Hořovic, Zdic, Žebráku, Olešné a Komárova.

Nástup: IHNED nebo dohodou

Informace o náboru

Registrace a více informací na www.lepsiprace.cz nebo volejte zdarma 800 197 197(po- pá 8-17 hodin)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naší nabídkou je pro Vás americká společnost, která patří mezi přední světové dodavatele a výrobce v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů, je součástí světové technologické společnosti působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií. Pro svojí dceřinou společnost v Mýtě u Rokycan - výrobce chladícího a mrazícího nábytku pro komerční účely hledáme nové zaměstnance, plné energie a zkušeností, hledáme právě Vás .

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bys měl umět

Ochota pracovat na směny podmínkou
Dochvilnost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu
Dobrá fyzická kondice
věk min.18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPSI PRACE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
ID: 2393069   Dátum zverejnenia: 26.6.2017