Dělník v potravinářské výrobě

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Chrudim, Okres Pardubice
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
72 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha potravinářských strojů
- doplňování materiálu
- průběžná kontrola kvality
- práce je vhodná pro muže i ženy - nejedná se o fyzicky náročnou práci
- zkušenosti s prací v potravinářství výhodou
- na pracovišti proběhne kompletní zaškolení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na dohodu o pracovní činnosti s výhledem na HPP
- mzda 72 Kč/hod.
- možnost výběru směn

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pro potravinářskou firmu s širokým portfoliem pekařských výrobků, které jsou dobře známy na českém trhu sídlící v Pardubicích, hledáme pracovníky na dlouhodobou spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu pracovat ve 2-3 směnném provozu
- zdravotní průkaz
- samostatnost, pečlivost
- spolehlivost, flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2298905  Dátum zverejnenia: 29.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 72 Kč/hodina