HR špecialista

LEONI Slovakia, spol. s r. o. - odštepný závod Trenčín

Miesto práce
Soblahovská 2050, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• nábor a výber nových zamestnancov
• príprava a spracovanie personálnej agendy
• vyhotovovanie pracovných zmlúv, dodatkov
• ukončovanie pracovných pomerov
• plánovanie personálu
• vypracovávanie reportov, štaristík
• sledovanie dôležitých ukazovateľov
• externá komunikácia s úradmi
• aktualizácia interných smerníc
• dohľad nad ochranou osobných údajov
• starostlivosť o zamestnancov

- odborné vzdelávanie
- príspevok zamestnávateľa na 3.pilier DDS

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitný, ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - expert
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

• SŠ, VŠ (humanitného, ekonomického smeru)
• Výborná znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom), nemecký jazyk výhodou
• Skúsenosti s MS-Office (Excel, Word, Outlook) na pokročilej úrovni
• Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
• Výborná znalosť Zákonníka práce, znalosti z oblasti ochrany osobných údajov
• Samostatnosť, spoľahlivosť
• Zodpovednosť, flexibilita

Vitajte v LEONI Slovakia. Celosvetovo má LEONI-Group so sídlom v Nemecku viac ako 77.000 zamestnancov v 82 podnikoch v 32 krajinách. Ako jeden z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjame a vyrábame pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Našimi zákazníkmi sú DaimlerChrysler, Nokia, Porsche, BMW, Siemens a mnoho ďalších.

V rámci LEONI-Group patríme k divízii výroby systémov palubných sietí. V našich prevádzkach v Trenčíne a Ilave s viac ako 1.300 zamestnancami vyrábame káblové zväzky pre nášho klienta Porsche a BMW. Naši zamestnanci sa svojím inovatívnym duchom, zmyslom pre kvalitu a orientáciou na zákazníka starajú o spokojnosť našich klientov. Nové úlohy a rozšírenie našich aktivít vyžadujú posilu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o.
Soblahovská 2050
911 01 Trenčín
ID: 2761250   Dátum zverejnenia: 12.10.2016