Manufacturing Engineer / Výrobný inžinier

LEONI Slovakia, spol. s r. o. - odštepný závod Trenčín

Miesto práce
Trenčín, Soblahovská 2050, Ilava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia pri zavádzaní nových výrobných prostriedkov a procesov
- štandardizácia procesu montáže káblových zväzkov
- technická podpora výrobnej linky
- čítanie a vytváranie výkresovej dokumentácie
- angažovanie v nastavení a údržbe strojov
- spolupráca na projektoch

- práca v silnej medzinárodnej spoločnosti
- perspektívne pracovné miesto
- profesionálne vzdelávacie aktivity
- príspevky zamestnávateľa na DDS

Ak Vás zaujala naša ponuka, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu.
Ďakujeme za porozumenie.
S ohľadom na Zákon č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov, za účelom náborového procesu spoločnosti LEONI Slovakia spol. s r.o. - odštepný závod Trenčín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

▪ ukončené min.stredoškolské vzdelanie technického smeru
▪ aktívna znalosť anglického jazyka
▪ prax na podobnej pozícii vítaná
▪ skúsenosti s kreslením v CAD programoch (AutoCAD, Inventor)
▪ technické myslenie
▪ vodičský preukaz sk.B

Vitajte v LEONI Slovakia. Celosvetovo má LEONI-Group so sídlom v Nemecku viac ako 77.000 zamestnancov v 82 podnikoch v 32 krajinách. Ako jeden z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjame a vyrábame pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Našimi zákazníkmi sú DaimlerChrysler, Nokia, Porsche, BMW, Siemens a mnoho ďalších.

V rámci LEONI-Group patríme k divízii výroby systémov palubných sietí. V našich prevádzkach v Trenčíne a Ilave s viac ako 1.300 zamestnancami vyrábame káblové zväzky pre nášho klienta Porsche a BMW. Naši zamestnanci sa svojím inovatívnym duchom, zmyslom pre kvalitu a orientáciou na zákazníka starajú o spokojnosť našich klientov. Nové úlohy a rozšírenie našich aktivít vyžadujú posilu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia spol.s r.o.-odštepný závod Trenčín
Soblahovská 2050
911 01 Trenčín
ID: 2658365   Dátum zverejnenia: 11.10.2016