Inžinier kvality

LEONI Slovakia, spol. s r. o. - odštepný závod Trenčín

Miesto práce
Soblahovská 2050, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiavanie podnikových cieľov kvality
- dodržiavanie návodov podľa ISO 9000, ISO/TS 16949, VDA 6.1
- tvorba a aktualizácia P-FMEA a riadiacich plánov produkcie (Control Plan)
- práca na projektoch
- analýza interných a externých chýb a návrhy opatrení
- uvoľňovanie strojov a procesov
- odborná a disciplinárna zodpovednosť za vedenie ľudí
- zavádzanie preventívnych opatrení a kontinuálny zlepšovací proces
- komunikácia so zákazníkom a starostlivosť o zákazníka

príspevok zamestnávateľa na 3.pilier DDS vo výške 3%
odborné školenia
letný a vianočný príspevok

Ak Vás zaujala naša ponuka, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automotive, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ príp. VŠ technického smeru (stroj., elektro., manažm. kvality)
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka (slovom aj písmom)
- 2 ročná prax v oblasti manažmentu kvality
- znalosť noriem ISO 9000, ISO/TS 16949, VDA 6.1
- znalosť metód analýzy problémov ( 5Why, Ishikawa,... )
- znalosť metodiky P-FMEA, SPC, MSA, , DMAIC , 8D
- znalosť práce s PC
- schopnosť viesť a riadiť ľudí
- prezentačné schopnosti a moderovanie
- analytické myslenie
- rozhodnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- orientácia na tímovú spoluprácu

Vitajte v LEONI Slovakia. Celosvetovo má LEONI-Group so sídlom v Nemecku viac ako 77.000 zamestnancov v 82 podnikoch v 32 krajinách. Ako jeden z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjame a vyrábame pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Našimi zákazníkmi sú DaimlerChrysler, Nokia, Porsche, BMW, Siemens a mnoho ďalších.

V rámci LEONI-Group patríme k divízii výroby systémov palubných sietí. V našich prevádzkach v Trenčíne a Ilave s viac ako 1.300 zamestnancami vyrábame káblové zväzky pre nášho klienta Porsche a BMW. Naši zamestnanci sa svojím inovatívnym duchom, zmyslom pre kvalitu a orientáciou na zákazníka starajú o spokojnosť našich klientov. Nové úlohy a rozšírenie našich aktivít vyžadujú posilu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia spol.s r.o.-odštepný závod Trenčín
Soblahovská 2050
911 01 Trenčín
ID: 2655714   Dátum zverejnenia: 10.10.2016