Referent/ka expedície

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

M. č . Dobrá 1356, 91401 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do mladého rozvíjajúceho sa tímu expedície.
Hlavnou pracovnou náplňou referenta/referentky expedície u nás je:
- zapezpečovanie dopravy pre expedované výrobky
- evidencia zásielok v systéme
- príprava dodacích listov a faktúr k expedovaným výrobkom
- vystavovanie dobropisov a ťarchopisov na množstevné a cenové reklamácie

- ponúkame atraktívne mzdové ohodnotenie
- 13.ty plat
- prácu v stabilnej a perspektívnej zahraničnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby
- pružnú pracovnú dobu
- silnú podporu vzdelávania
- zaujímavý sociálny program, výborná cena stravovania

Informácie o výberovom konaní

Pre viac informácii sa obráťte na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu so zmyslom pre detail a samostatnú, precíznu prácu. Výhoda je schopnosť flexibilne reagovať na nepredvídané situácie.

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3160505  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou