Zmenový vedúci /Zmenová vedúca

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
m.č. Dobrá 1356, 914 01 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi činnosť podriadených - výrobných operátorov v oblasti extrúzie a opletania káblov
- Zodpovedá za plnenie výrobného plánu v požadovanom termíne, objeme a kvalite
- Minimalizuje prestoje strojov
- Spolupracuje pri zaškolení novoprijatých zamestnancov svojho tímu
- Zabezpečuje v spolupráci s mechanikmi odstránenie porúch náradia a zariadení a pri zabezpečení plynulej a bezpečnej prevádzky zariadení vo výrobe
- Podáva návrhy na zmeny technologických postupov pre urýchlenie a skvalitnenie výroby
- Zodpovedá za správnu evidenciu vo výrobe, dodržiavanie pravidiel a inštrukcií a 5S na pracoviskách

- Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby
- V praxi overené - možnosti interného profesného postupu
- Letná a vianočná odmena (13. plat)
- Silná podpora vzdelávania
- Zaujímavý sociálny program, výborná cena stravovania, autobusová doprava na zmeny

Ak máte záujem o pozíciu, pošlite nám svoj životopis. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo / elektrotechnika - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Prax vo výrobnej spoločnosti
• Skúsenosti v riadení zamestnancov aj menšieho tímu - aspoň 1 rok
• Schopnosť riadiť ľudí, rozhodovať, riadiť priority
• Ovládanie angličtiny alebo nemčiny je výhodou, ale nie podmienkou - môže pomôcť pri profesnom postupe zamestnanca

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2901216  Dátum zverejnenia: 13.6.2017