Trainee pre výrobu - zaškolenie v Nemecku

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
M.č. Dobrá 1356, 914 01 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trainee je nová pozícia, má byť "pravou rukou" vedúceho výroby. Musí mať prehľad o výrobe, jej procesoch, údržbe a nadväzných činnostiach, aby mohol byť skutočne aktívnou podporou vedúceho. Máme v pláne vyslať vybraného kandidáta na 6 mesiacov do našej materskej spoločnosti v Nemecku, aby rýchlejšie dostal informácie o technológiách a procesoch, ktoré u nás máme alebo nastavujeme. Podľa potenciálu a šikovnosti takto zaškoleného človeka sa v budúcnosti asistent môže venovať procesnému inžinierstvu, výrobným zariadeniam alebo byť výrobným tím lídrom...

- Zaškolenie v zahraničí, možnosť získať veľa informáci v krátkom čase a odborne rásť.
- Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti.
- Pozícia vhodná aj pre absolventa, alebo uchádzača s minimálnou praxou.
- Letná a vianočná odmena (13. plat)
- Silná podpora vzdelávania
- Zaujímavý sociálny program, výborná cena stravovania, autobusová doprava na zmeny

Ak máte záujem o pozíciu, pošlite svoje CV v slovenskom a cudzom jazyku (EN alebo DE). Napíšte tiež, prečo Vás pozícia zaujala a aké máte predstavy o svojej budúcnosti. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie alebo prax v priemysle elektro/strojárstvo/automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme aktívneho človeka s krátkou alebo aj žiadnou "fulltime" praxou, ktorého vyškolíme počas 6- 8 mesiacov v našej materskej spoločnosti. Musí mať technické zázemie (vzdelanie a/alebo prax) a záujem rýchlo rásť. Musí hovoriť výborne anglicky alebo nemecky. Užívateľské znalosti MS Office potrebujeme, znalosť ERP (napr. SAP) je výhodou. Musí vedieť šoférovať.
Ideálny kandidát je samostatný, chce sa učiť, je tímový hráč a chce pracovať v oblasti výroby, procesného či produktového inžinierstva.

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2819327  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou