Finančný účtovník/Finančná účtovníčka

LEONI Slovakia s.r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
M.č. Dobrá 1356, 914 01 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za evidenciu dlhodobého majetku a zásob, za účtovanie DPH
Spracováva platby a zaznamenáva bankové výpisy
Spracováva dodávateľské faktúry režijné s dôrazom na dane a časovú súvislosť
Eviduje a účtuje dodávateľské faktúry a dobropisy za nakúpený materiál
Mesačne spracováva výkazy DPH a kontrolný výkaz, vykonáva mesačnú uzávierku účtov. zásob (odchýlky, opravné položky, obaly u zákazníkov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii účtovníka - minimálne 5 rokov
SAP (účtovníctvo) - podmienka
Znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka - podmienka
Tímová práca, samostatnosť a zodpovednosť
Precíznosť a dôslednosť

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme asi 170 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leoni Slovakia spol. s r.o., OZ Trenčianska Teplá
m.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá
ID: 2441477   Dátum zverejnenia: 8.11.2016