Lean špecialista

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá

Nám. Dr. Schweitzera 194, 916 01 Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analyzovanie výrobných a nevýrobných procesov
- zefektívňovanie procesov, navrhovanie nápravných opatrení a dohľad nad ich realizáciou
- kontrola dodržiavania zavedených štandardov a spolupráca pri implementácii nových štandardov
- kontrola a analýza firemných KPI a podpora pri ich dosahovaní v rámci celej firmy

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
- pružný pracovný čas
- zaujímavý sociálny program

Pošlite, prosím, životopis a motivačný list elektronickou poštou.
V závislosti od vyhodnotenia doručených dokumentov Vás pozveme telefonicky na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- dobré analytické schopnosti
- základné znalosti LEAN techník ( 5S, SMED, TPM a Problem Solving )
- pokročilá úroveň programu Excel (tvorba makier)

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Starej Turej a v Ilave pracuje ca 600 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.
Šikovným sa u nás darí!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá
Nám. Dr. Schweitzera 194
916 01 Stará Turá
ID: 3023746   Dátum zverejnenia: 20.4.2017