Referent BOZP a PO

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá

Miesto práce
Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a kontrola všetkých činností súvisiacich s povinnosťami zamestnávateľa v oblasti BOZP
- koordinácia a kontrola činností súvisiacich s povinnosťami zamestnávateľa v oblasti PO
- koordinácia a kontrola činností súvisiacich s povinnosťami zamestnávateľa v oblasti životného prostredia
- spolupráca pri tvorbe pracovných postupov, vnútorných predpisov a pravidiel bezpečnosti
- komunikácia s technikom BOZP a s externými orgánmi

- stabilná a perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
- zodpovedajúce mzdové hodnotenie
- pružný pracovný čas
- iné zamestnanecké výhody

Vašu žiadosť so štrukturovaným životopisom zašlite poštou alebo e-mailom na dolu uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnosť práce, príp. technické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- orientácia v problematike BOZP, PO a ŽP
- dobré organizačné a koordinačné schopnosti
- zodpovednosť
- samostatnosť, iniciatíva

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Starej Turej a v Ilave pracuje ca 600 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.
Šikovným sa u nás darí!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá
Nám. Dr. Schweitzera 194
916 01 Stará Turá
ID: 2761259   Dátum zverejnenia: 11.10.2016