Referent/-ka zákazníckeho servisu

Bizlink Technology (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
ASAP, po dohode
800 € základ + variabilná zložka mzdy; základ aj variabil sa odvíja od skúseností (tu uvedená mzda pre juniora)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikuje so zákazníkom pri spracovaní objednávok, otázky ohľadne druhu výrobkov, množstiev, termínov, kvality, technických zmien a cien.
Zabezpečuje správne zadanie a spracovanie objednávok zákazníka do SAP, vrátane výhľadov (forecasts), plánov dodávok (delivery schedules), EDI a ich revízií.
S plánovaním, nákupom a expedíciou koordinuje proces vybavovania objednávok zákazníka - od vstupu objednávky až po expedíciu a doručenie zákazníkovi.
S finančným oddelením komunikuje úlohy týkajúce sa kreditných limitov a platobnej disciplíny zákazníkov.

Práca v medzinárodnej spoločnosti
Možnosti vzdelávania, účasti v programe osobného rozvoja
Možnosti kariérneho postupu
Účasť na firemnom sociálnom programe, napr. veľmi výhodné stravovanie, príspevok na kávu, príspevok na masáže a cvičenie; plaváreň, klzisko, výlety, akcie pre zamestnancov...
Flexibilná pracovná doba

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KU KTOREJ SA PRIDÁVA VARIABILNÁ ZLOŽKA A KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI KANDIDÁTA.
PRETO, AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS.
Pošlite, prosím, životopis odkazom uvedeným v tomto inzeráte. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať a pozveme na stretnutie. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Anglický jazyk/aktívne - podmienka
MS Office - pokročilý
Prax v oblasti zákazníckeho servisu, spracovania objednávok, spracovania dát v oblasti starostlivosti o zákazníkoch apod. nutná.
Znalosť CMR, INCOTERMS - výhoda
Práca v infosystéme SAP - výhoda
Komunikačné zručnosti, asertívne správanie a zákaznícka orientácia.
Tímová práca, samostatnosť a zodpovednosť, odolnosť voči stresu.

Sme spoločnosť vyrábajúca silové a špeciálne káble a elektrické prípojné šnúry (elektrospotrebiče, profesionálne náradie apod.). Na Slovensku vyrábame od r. 1992. Spoločnosť patrí, od mája 2017, do skupiny BizLink Group, ktorá sa zaoberá výrobou zariadení pre prenos dát a elektriny pre finálne produkty ako sú automobily, IT technika, zdravotnícka technika a zariadenia pre obnoviteľné zdroje energie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2544611  Dátum zverejnenia: 1.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 € základ + variabilná zložka mzdy; základ aj variabil sa odvíja od skúseností (tu uvedená mzda pre juniora)