Medicínský reprezentant (originální Rx přípravky)

LEO Pharma s.r.o.

Slovenská republika, Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme dva(ě) nové kolegy(ně) na pozici "Medicínský reprezentant" v regionech:
(1) Severozápadní Čechy vč. části Prahy - místo bydliště ideálně Plzeň či západní část Prahy a jejich okolí
(2) Jižní Čechy a Morava - místo bydliště ideálně Jihlava, České Budějovice či Brno a jejich okolí

Náplň práce:
- Pravidelná prodejní jednání s lékaři
- Aktivní spolupráce na rozvoji využívání digitálních technologií v prodejní praxi firmy
- Obchodní reprezentace firmy na odborných seminářích
- Návštěvy lékáren v rámci podpory prodeje
- Vedení záznamů o plánovaných a uskutečněných obchodních návštěvách
- Konzultace a porady s obchodním manažerem (přímým nadřízeným)
- Spolupráce s produktovým manažerem

Naše firma ctí vysoké standardy etického chování a odbornou profesionalitu. Kandidátům nabízíme zázemí mezinárodní firmy, atmosféru malého pracovního kolektivu a motivující finanční ohodnocení. Naproti tomu očekáváme odpovědný přístup k dosahování stanovených obchodních cílů v daném regionu.

Pracovní smlouva bude uzavřena prozatím na dobu určitou, v trvání jednoho roku.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis. V průvodním textu uvítáme i pár vět o Vašich obchodních úspěších a profesních cílech.
Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu nám v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. dáváte souhlas k jejich zpracování v rámci výběrového řízení. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2115384  Dátum zverejnenia: 20.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.