Sales Manager/ka

Leo Express Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Pražská 11, Bratislava
2 300 - 2 500 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie 2300 € (základná mzda) + 200 € (osobné ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku na Slovensku hľadáme nového kolegu, ktorý si vezme na starosti obchodné výsledky. Chceš sa podieľať na rozvoji mladej firmy, ktorá sa snaží neustále prichádzať s novými nápadmi vo verejnej doprave? Ak máš obchodného ducha a zaujímaš sa o modernú železničnú dopravu, možno hľadáme práve Teba!

Čo bude Tvojou náplňou práce?
• Prichádzať s nápadmi na zvýšenie tržieb, ich kalkulácia a aplikácia v praxi. Ide hlavne o: výnosy z predaja lístkov; príjmy z kompenzácii od objednávateľa alebo iné dotačné príjmy; výnosy z predaja reklám alebo od partnerov.
• Pravidelne vyhodnocovať ekonomické výsledky jednotlivých spojov, cestovných tried a predajných kanálov a spolu s ďalšími kolegami z obchodného a marketingového oddelenia hľadať možnosti na zlepšenie.
• Viesť obchodné rokovania s partnermi, zákazníkmi alebo obchodnými zástupcami.
• Spoluzodpovedať za obchodné výsledky našich vlakových lieniek na Slovensku.
• Tvorba pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti.

• Zaujímavé finančné ohodnotenie a odmeňovanie podľa dosiahnutých výsledkov.
• Neobmedzený priestor pre Tvoje nápady a návrhy.
• Skvelý kolektív pozitívnych ľudí, s ktorými sa určite nebudeš nudiť.
• Plnú podporu kreatívneho myslenia a iniciatívy.
• Každoročná revízia benefitov a mzdy
• A hlavne budovanie služby, ktorá dáva zmysel!

Zaujala Ťa naša ponuka? Neváhaj a pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list a ostatné už nechaj na nás. Kontaktujeme Ťa a dohodneme si s Tebou pohovor.

Spoločnosť Leo Express Slovensko s.r.o. plne rešpektuje požiadavky genderové rovnosti. Pri výkone práv a povinností pristupujú rovnocenne ku všetkým uchádzačom. Pod pojmom uchádzač sa rozumie uchádzač alebo uchádzačka, a to v závislosti na podaní žiadosti o zaradenie do výberového konania mužom alebo ženou. Rovnaký prístup je zachovaný aj pre ďalšie pojmy totožného charakteru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
E-commerce - Základy
Analytické myslenie - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
Výbornú znalosť slovenčiny (slovom aj písmom)
Pokročilú znalosť Excelu
Schopnosť využívať potenciál trhu a nachádzať v ňom nové príležitosti
Proaktívny prístup
Dobré analytické schopnosti
Znalosť dopravného (primárne železničného) priemyslu
Orientácia v oblasti E-commerce výhodou

Sme mladá a dynamická dopravná spoločnosť, ktorá sa snaží na prepravu pozerať očami cestujúcich. Nasledujeme súčasné trendy v technológiách, ekológii i gastronómii a vždy ponúkame zákazníkom cestovanie s pridanou hodnotou. Stoja za nami kráľovské dráhy Renfe zo Španielska, s ktorými chceme ešte viac expandovať do zahraničia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4664306  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac