Komplexný účtovník ( m/ž ) v dopravnej spoločnosti

LENATRANS s.r.o.

Miesto práce
Hranična 18, Bratislava
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie komplexného účtovníctva v spoločnosti.
- Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
- Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva.
- Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku. Vedenie mzdového účtovníctva.
- Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH.
- Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva a administrativy.
- Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
- Reporting nadriadenému

Informácie o výberovom konaní

Žiadame zaslať životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- spoľahlivosť a dôslednosť
- precíznosť
- samostatnosť
- znalosť účtovníctva na veľmi dobrej úrovni
- aktívne sledovanie legislatívy , zadávanie do praxe zmeny
- minimálna aktívna prax na obdobnej pozícií 5 rokov

Dopravná spoločnosť so zameraním na medzinárodnú kamiónovú dopravu v EU.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2045965  Dátum zverejnenia: 26.3.2015