Zdravotnícky personál

LÉNÁRT BetreuungsService

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme nemecká spoločnosť, ktorá hľadá zdravotnícky personál pre prácu v nemocniciach v oblasti južného Nemecka.

Ponúkame:
- pestrú pracovnú náplň,
- dlhodobý pracovný úväzok so zaujímavými možnosťami ďalšieho kariérneho rastu,
- atraktívne finančné ohodnotenie.
S organizáciou hľadania ubytovania a pri úradných povinnostiach Vám radi pomôžeme.

Pokiaľ Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím nasledovné podklady (žiadosť o pracovné miesto v nemeckom jazyku, životopis v nemeckom jazyku, referencie ako aj osvedčenie o štúdiu preložené do nemeckého jazyka) na emailovú adresu: [email protected]. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: +49 (177) 8082208.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

nemocnice v oblasti južného Nemecka

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky na kandidáta:
- niekoľkoročné pracovné skúsenosti v spomínanom obore,
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni,
- ochota presťahovať sa do Nemecka.

Sme spoločnosť, orientujúca sa na sprostredkovanie práce v oblasti zdravotníctva v okolí Mníchova v Nemecku.
ID: 2122689  Dátum zverejnenia: 30.5.2015