Zástupca Šéfkuchára (Sous CHEF) pre reštaurácie LEMONTREE & SKY Bar

LEMONTREE & SKY - SPICY, s. r. o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 7, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu kuchárov na danej smene
- finálna úprava pokrmov pred priamym podávaním
- dohľad a príprava jedál teplej a studenej kuchyne podľa stanovených receptúr
- zabezpečovanie dennej prevádzky kuchyne, vrátane objednávanie tovaru
- spolupráca pri tvorbe jedálnych lístkov, špeciálnych ponúk a kalkulácií jedál
- sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami
- udržiavanie čistoty a hygieny na pracovisku podľa hygienických predpisov
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- dodržiavanie HACCP

Dlhodobé perspektívne zamestnanie v atraktívnej reštaurácii v príjemnom prostredí.
Práca v modernej prevádzke s dvoma druhmi kuchyne -thajskej a modernej európskej.
Zaškolenie v príprave autentických thajských jedál a možnosť ďalšieho vzdelávania.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prehľad v gastronómii, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, schopnosť viesť a kontrolovať zamestnancov, dobré organizačné schopnosti, hygienické minimum, zvládanie stresových situácií, samostatnosť, flexibilitu, dobrý zdravotný stav.

prevádzkovanie reštaurácií a barov SKY, LEMONTREE a RUM club (prevádzky nepatria do žiadnej skupiny či siete reštaurácií).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SPICY, s. r. o.
Hviezdoslavovo námestie 7
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Novák
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2749958   Dátum zverejnenia: 24.11.2016