Recepčná pre reštauráciu SKY v centre mesta (čiastočný úväzok)

SKY bar&restaurant - SPICY, s. r. o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo nám. 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Nástupná mzda je 3,50 € netto za hodinu, po skúšovnej dobe narastie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vítanie hostí pri vchode - osoba prvého kontaktu, poskytnutie maximálnej starostlivosti hosťovi
- prijímanie rezervácií a efektívne riadenie rezervácií
- starostlivosť o šatňu a recepciu
- mailová a telefonická komunikácia s hosťami (aj v cudzom jazyku)

- práca v príjemnom mladom kolektíve a príjemnom prostredí vychytenej reštaurácie a baru
- dlhodobá pracovná perspektíva
- stravovanie a nápoje zdarma
- flexibilná pracovná doba (možnosť dohody)

Keďže je to práca v reštaurácii, pracuje sa aj cez víkendy a sviatky a končí sa v nočných hodinách.

Ak Vás ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom alebo anglickou jazyku s fotografiou.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nevyhnutná je znalosť anglického jazyka - aktívne, iné jazyky výhodou
- proklientský prístup a zdvorilé a úslužné vystupovanie
- nadšenie pre stretávanie sa s ľuďmi a výborné komunikačné zručnosti
- komunikatívnosť, prispôsobivosť a chuť učiť sa nové je výhodou

už 13 rokov prevádzkuje reštauráciu a bar SKY (prevádzka nepatrí do žiadnej skupiny či siete reštaurácií).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2542155  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda je 3,50 € netto za hodinu, po skúšovnej dobe narastie