Hľadáme maklérov pre Slovensko a Rakúsko

LEMON REALITY

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, províznym systémom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme realitných maklérov pre krajiny:
Slovensko - Bratislava, Trenčín.
Rakúsko - Burgenland, Niederosterreich.

Nástup ihneď.

Vlastníte auto ? Máte prax v realitnej oblasti viac ako 2 roky ?
Tak neváhajte a pridajte sa k nám.

Do nášho tímu hľadáme ambicióznych, flexibilných a komunikatívnych ľudí, ktorí majú obchodný talent a hlavne zvládajú vysoké pracovné nasadenie.

Náplň práce:
- komunikácia s klientom
- zabezpečovanie obhliadok nehnuteľností
- dojednávanie podmienok predaja a prenájmu nehnuteľností

Ponúkame:
* firemný telefón
* nadpriemerné finančné ohodnotenie

Výhody, ktoré šetria Váš čas:

U nás maklér nemusí:
- naberať nehnuteľnosť
- nahadzovať nehnuteľnosť
- vyhľadávať klienta

Naša ponuka práce šetrí váš čas a to vám dáva možnosť sústrediť sa na úspešný výsledok !!!

Pokiaľ spĺňate požadované kritériá, zašlite životopis na e-mail: [email protected]

LEMON REALITY si vyhradzuje právo odpovedať len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Podmienky:
* vlastné auto
* prax v realitnej oblasti minimálne 2 roky

Požiadavky:
* chuť pracovať
* obchodný talent
* príjemné seriózne vystupovanie
* minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
* počítačové znalosti: Internet, Microsoft Word
* znalosť cudzieho jazyka výhodou, pre Rakúsko podmienkou
* flexibilita (aj časová)
* komunikatívnosť
* aktívny a pozitívny prístup k práci
* samostatnosť
* zodpovednosť
* kreativita

LEMON REALITY je renomovaná a stabilná realitná spoločnosť.
Filozofiou spoločnosti je zastupovať záujmy klientov a zabezpečiť im prvotriedny klientsky servis a starostlivosť na najvyššej úrovni.
Ak chcete pôsobiť pod silnou značkou a čerpať z našich skúseností, pridajte sa k nám. Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu s neobmedzeným finančným ohodnotením a sľubnou perspektívou kariérneho rastu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1080490  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, províznym systémom