Zábavný a dynamický lektor anglického jazyka

Lemon Language Center, s.r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 93, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
február/marec 2015
Mzdové podmienky (brutto)
6.50 EUR/hodina, viac informácií osobne po výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výučba anglického jazyka pre verejnosť aj firemnú klientelu
- výučba všeobecnej angličtiny vlastnou konverzačnou metódou, výučba obchodnej angličtiny, príprava na certifikáty, maturity, výučba detí ai.

Výučba prebieha v rôznych časoch medzi 7:00 - 19:40.
Podmienkou je byť k dispozícii aj počas dňa, nie len ráno a poobede.

Lemon Language Center vyučuje angličtinu vlastnou zábavnou metódou. Ponúkame skupinové, individuálne, firemné, maturitné kurzy anglického jazyka; jednorazové konverzačky a gramatické semináre; slangové lekcie, kurzy obchodnej angličtiny, kurzy pre mamičky s deťmi, fashion kurz, príprava a výkon medzinárodnej certifikácie ESOL, Skype lekcie ai.

- zľava na kurzy pre Vašich rodinných príslušníkov
- mladý kolektív a skutočne priateľská atmosféra:)
- pravidelné školenia lektorov
- výborná dostupnosť (nachádzame sa pri Miletičke)
- kreatívna práca

Po úspešnom zdolaní originálneho pohovoru bude nasledovať skupinové školenie vybraných uchádzačov, po ktorom, vo výberovom konaní, sa rozhodneme pre tých najlepších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Lemon lektor a lektorka musia:

- vedieť brutálne dobre po anglicky
- mať výrazný hlas a výborné vyjadrovacie schopnosti
- jemne teatrálne vyjadrovanie nie je pri tejto práci na škodu
- byť dynamickí, výreční a komunikatívni so zmyslom pre humor (bez neho to nepôjde)
- ochotní sa učiť nové veci a poriadne na sebe zamakať
- zodpovední v prístupe k práci a bývať v BA
- trpezliví, priateľskí a empatickí
- prax vo výučbe angličtiny niektorou z konverzačných metód je veľkou výhodou

Lemon lektor a lektorka nesmú:
- zároveň vyučovať pre inú jazykovú školu

Zážitková jazyková škola LEMON online sa venuje výučbe anglického jazyka vlastnou zábavnou konverzačnou metódou pod vedením skúsených a kvalitných dynamických lektoriek. Priateľský, neformálny, no stále profesionálny prístup ku klientom, takisto ako aj originálne portfólio kurzov či vlastná metóda, nás odlišujú od iných jazykových škôl. Veľmi sa tešíme a vážime si, že väčšina našich nových klientov k nám prichádza na základe referencií!
Viac na: www.lemon-school.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1991349  Dátum zverejnenia: 24.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6.50 EUR/hodina, viac informácií osobne po výberovom konaní