Dynamický lektor angličtiny

Lemon Language Center, s.r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 93, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výučba anglického jazyka v sídle Lemonu, vo firmách a cez Skype
- výučba všeobecnej angličtiny vlastnou zábavnou konverzačnou metódou
- výučba business English

Výučba prebieha v časoch medzi 7:00 - 19:40.

Lemon Language Center vyučuje angličtinu vlastnou zábavnou metódou. Ponúkame skupinové, individuálne, firemné lekcie všeobecnej angličtiny.

- zľava na kurzy pre Vašich rodinných príslušníkov
- mladý kolektív, super atmosféra, zábavný job
- sladkosti a laky na nechty vždy k dispozícii :)
- výborná dostupnosť (nachádzame sa pri Miletičke)

Od uchádzačov požadujeme slovenský životopis a krátky motivačný list v anglickom jazyku.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať mejlom. Po dvoch kolách pohovorov bude nasledovať intenzívne školenie našej metódy, ktoré trvá 2 týždne.

Hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu.

Prosím, aby nás uchádzači, ktorých sme v minulých náboroch nevybrali, nekontaktovali. Uchádzači, ktorí boli pozvaní na pohovor a nedostavili sa NIE SÚ u nás vítaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo určite požadujeme je vynikajúca angličtina, nadšenie, drajv a ochota, vôľa a vytrvalosť na sebe zamakať počas školenia.
Ďalej zavážia:
- výborné vyjadrovacie schopnosti a výrazný hlas
- zmysel pre humor, dynamický prejav, veselá povaha, motivačný typ, sebaistý ale empatický človek

Lemon Language Center sa venuje výučbe anglického jazyka vlastnou zábavnou konverzačnou metódou pod vedením skúsených a kvalitných dynamických lektorov. Priateľský, neformálny, no stále profesionálny prístup ku klientom, takisto ako aj originálne portfólio kurzov či vlastná metóda, nás odlišujú od iných jazykových škôl. Veľmi sa tešíme a vážime si, že väčšina našich nových klientov k nám prichádza na základe referencií!
Viac na: www.lemon-school.sk

Adresa spoločnosti

Lemon Language Center
Záhradnícka 93
82108 Bratislava
ID: 1827667   Dátum zverejnenia: 16.10.2016