Lektor/ka anglického jazyka

Lektorka s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
12.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
upresneníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výučba anglického jazyka, príprava a realizácia hodín. Spracovanie podkladov z výučby. Aktívna účasť na školeniach. Podpora pri príprave a realizácii intenzívnych kurzov, školení ako aj kurzov pre školy. Práca so širokým spektrom študentov - od detí, cez individuálne lekcie s dospelými, až po väčšie skupiny študentov.

Ponúkame:

- úvodné zaškolenie a priebežné školenia
- pravidelné koučovanie a podporu
- transparentné, motivačné ohodnotenie
- množstvo práce podľa individuálnych možností
- nezávislú prácu v kolektíve príjemných ľudí
- dlhodobú perspektívu a priestor pre osobný rast

Hľadáme 3-5 nových lektorov na zaučenie na úväzok 3-10h týždenne a 1-2 skúsených lektorov na polovičný/plný úväzok.
Spolu so štruktúrovaným životopisom nám prosím zašlite aj vašu aktuálnu fotografiu a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ozvite sa nám, ak máte:

- výbornú znalosť anglického jazyka - úroveň C1/C2

- talent na učenie
- príjemné vystupovanie
- nadšenie pre prácu s ľuďmi

- chuť učiť sa a zdokonalovať sa
- schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne

- spočiatku pár voľných hodín týždenne s výhľadom na dlhodobú spoluprácu a väčší pracovný úväzok

- skúsenosti s učením prípadne pedagogické vzdelanie sú výhodou, no nie podmienkou

Špecializujeme sa na individuálne, na mieru šité jazykové kurzy pre dospelých a deti. Poskytujeme komplexnú podporu pre firmy v oblasti jazykového vzdelávania. Realizujeme intenzívne jazykové kurzy a školenia v anglickom jazyku. Venujeme sa tiež príprave a organizácii intenzívnych jazykových kurzov pre školy.
ID: 2317317  Dátum zverejnenia: 25.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresneníme na osobnom pohovore