Ekonóm/účtovník

LEKÁRNE SLNEČNICA, a.s.

Miesto práce
Horná 13, 97401 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné spracovanie podvojného účtovníctva v súlade s platnými účtovnými a daňovými zákonmi
komplexné spracovanie personálnej a mzdovej agendy
spracovanie daňových priznaní
spolupráca so štatistickými inštitúciami, auditormi, daňovým úradom a inštitúciami zdravotného poistenia a sociálneho zabezpečenia
príprava podkladov podľa potrieb manažmentu

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis na adresu [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti LEKÁRNE SLNEČNICA, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

výborná orientácia v účtovných štandardoch a daňovej legislatíve
predchádzajúca prax na podobnej pozícii
znalosť práce na PC
komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
ovládanie programu WISP výhodou

poskytovanie lekárenských služieb

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2578288  Dátum zverejnenia: 25.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou