Senior tímlíder pracovníkov skladu pre distribučnú spoločnosť ViaPharma

Miesto práce
Diaľničná cesta 2, Senec
Termín nástupu
01.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie a organizovanie všetkých pracovných činností vo veľkodistribučnom sklade
  • Zodpovednosť za prípravu pravidelného a ad hoc reportingu a prezentáciu výsledkov pracovnej zmeny nadriadenému a vedeniu
  • Vedenie evidencie poškodeného tovaru a poskytovanie návrhov na minimalizovanie tovarových škôd
  • Zodpovednosť za plánovanie zmien, sledovanie a aktualizáciu dochádzky, za správnosť odovzdávaných podkladov na spracovanie v sklade a príslušných KPI
  • Riadenie, koordinácia a motivácia zamestnancov distribučného skladu, kontrola ich činností
  • Zefektívňovanie a optimalizácia procesov distribučného skladu a sledovanie ich dodržiavania
  • Inventúra a optimalizácia veľkosti skladových zásob
  • Sledovanie nákladov distribučného skladu
  • Aktívna participácia na lokálnych ako aj medzinárodných projektoch
  • Spolupráca so skladom v Košiciach - pracovná pozícia vyžaduje občasné cestovanie
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
  • Práca v 2-zmennej prevádzke

  • Zamestnanecká zľava na nákup v našich lekárňach
  • Príjemný kolektív a pracovné prostredie, veľmi dobré pracovné podmienky
  • Istota finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
  • Firemné akcie, večierky, káva/čaj na pracovisku
  • Ovocné stredy
  • Školenia a tréningy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Vaše materiály budú starostlivo posúdené a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft OneDrive - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

tímlídra, vedúceho pracovníka v logistike, eshope, distribučnej spoločnosti

Počet rokov praxe

3

  • Máte prax v logistike/distribúcií (farmaceutickej alebo retailovej) minimálne 3 roky?
  • Máte vynikajúce komunikačné zručnosti?
  • Máte výborné organizačné schopnosti?
  • Ste precízny s vysokým zmyslom pre detail?
  • Viete prevziať zodpovednosť za dosahované výsledky?
  • Ste orientovaný na cieľ?
  • Máte skúsenosti s vedením ľudí?
  • Pristupujete k práci s úprimným záujmom a nadšením?
  • Budujete si vzťahy na základe úcty a rešpektu?
  • Ste otvorený novým nápadom?
  • Ste ochotný zdieľať spoločné hodnoty a vzájomne sa podporovať?
Ak áno, pridajte sa k nám!

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lýdia Rado
E-mail: poslať životopis
ID: 4810932  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac