E-shop logista - skladník pre internetovú lekáreň

Miesto práce
Stará Vajnorská 18, Bratislava
Termín nástupu
22.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Mzdové podmienky upresníme na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Balenie objednaného tovaru a zabezpečovanie baliaceho procesu.
  • Sledovanie a triedenie prijatých objednávok v rámci internetovej lekárne.
  • Kontrola obsahu zásielok pripravených na expedíciu.
  • Označovanie zásielok štítkami s adresami pre potreby kuriérskej spoločnosti a Slovenskej pošty.

  • Zľavová zamestnanecká karta na nákup v lekárňach Dr.Max.
  • Teambuildingové akcie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Vaše materiály budú starostlivo posúdené, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.8.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Výhodou sú predchádzajúce skúsenosti v sklade.
  • Schopnosť systematicky si rozdeliť prácu.

Lekárne Dr.Max vznikli na Slovensku pred 10 rokmi. Dnes poskytujeme svoje služby a poradenstvo na viac ako 230 miestach po celej republike s cieľom byť k pacientom čo najbližšie. Našou najväčšou hodnotou sú naši zamestnanci, ktorých rozvoj a odborné napredovanie v Dr.Max dlhodobo podporujeme.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mirakl a.s. (Lekárne Dr.Max)
Moldavská cesta 8/A
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Slavomíra Černáková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3154737   Dátum zverejnenia: 8.8.2017