Farmaceutický laborant

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie odbornej práce pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv
  • vydávanie zdravotných pomôcok a doplnkového tovaru lekárne
  • spolupráca s farmaceutom pri vydávaní liekov a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne
  • v obmedzenom rozsahu poskytovanie odborného poradenstva pacientom s cieľom poučiť ich o dodržiavaní liečebného režimu, tak aj s ohľadom na prevenciu pri predchádzaní ochoreniam
  • kontrola ceny liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne
  • sledovanie expirácie liekov

  • zaujímavé platové podmienky a príplatky rôzneho charakteru
  • podpora vzdelávania, sebarealizácie a osobného rastu
  • možnosti kariérneho posunu a rozvoja
  • istota stability zamestnania
  • možnosť mobility v rámci lekárni Dr.Max
  • moderné pracovné prostredie
  • priateľský kolektív a tímbildingové akcie
  • poradňa pracovného psychológa
  • odmeny za odporučenie kolegov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené.
Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

farmaceutický laborant na SZŠ

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikačné zručnosti
  • proaktívny prístup
  • orientácia na zákazníka
  • tímový hráč
  • ochota sa odborne vzdelávať

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 3113363  Dátum zverejnenia: 26.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené na pracovnom pohovore